Atsiliepimai    |    BLOG'as    |    Diskusijos    |   Kontaktai    |    Klausimai    |    Svetainės medis   
 
 
PRISIJUNGIMAS
REGISTRACIJA
 
 
 
   
 
 

 

 


 
Pranešk apie klaidas
 
 

 

 

Atsiliepimai

 

 

„KTU Karjeros dienos“ – didžiausias Lietuvoje ir bene geriausiai organizuotas tokio pobūdžio renginys, kuriame BITĖ dalyvauja ir kaip darbdavys, ir kaip pagrindinis renginio partneris. Maloniai džiugina didelis studentų susidomėjimas renginiu, entuziazmas ir ambicijos siekiant susirasti būtent tokį darbdavį, kuris geriausiai atitiktų lūkesčius ir užtikrintų puikų startą karjerai.

BITĖS grupė Vyresnioji atrankos ir įdarbinimo vadybininkė Jūratė Mikaitė
 

                    

   
 

UAB „Helisota“ jau beveik metus naudojasi Jūsų teikiama paslauga – darbuotojų paieška interneto svetainėje. Ši paslauga visiškai pateisino mūsų lūkesčius–esant poreikiui pavyksta rasti mums reikalingų sričių specialistų. Tikimės glaudaus bendradarbiavimo ir ateityje. Šios paslaugos dėka šiuo metu projektavimo skyriuje ir gamybos sektoriuje sėkmingai dirba 5 jauni specialistai. Šiandien mes esame pasiruošę priimti dar tiek pat jaunų žmonių. Tiems, kurie domisi aviacija, galime pasiūlyti įdomų, perspektyvų ir patrauklų darbą.“

                          UAB "Helisota" gamybos direktorius Vaclovas Kliunka


 

   

 

Suteikta paslauga atitiko mūsų lūkesčius. Jautėme nuoširdų rūpestį dėl galutinio rezultato (o ne dėl pradinės įmokos, kaip kad teko patirti anksčiau su kitomis agentūromis).
Mūsų tikslas buvo rasti gerą specialistą, mes, tikiuosi, jį radome. Ateityje pirmiausia kreipsimės į jus.


     UAB "Interneto partneris" / Greitai.lt vadovas Audrius Ramanauskas

 

   
 

Mūsų įmonė augdama ieško jaunų, iniciatyvių ir išsilavinusių kolegų. Į KTU Karjeros centrą kreipėmės tikėdamiesi surasti būtent tokius. KTU Karjeros centro internetinis portalas labai patogus ir paprastas naudotis. Visi respondentai aktyvūs ir siekiantys karjeros jauni specialistai. Prireikus papildomai naujų kolegų mūsų imonė neabejojant kreipsis i KTU Karjeros centrą. Tiems, kurie ieško perspektyvių ir ambicingų kolegų, rekomenduoju kreiptis i KTU Karjeros centrą.

UAB "Švykai" direktorius Vytautas Švykas

 

   
 

Džiaugiamės galėdami naudotis KTU Karjeros centro teikiamomis paslaugomis. Rūpinamės savo kompanijos ateitimi, siekiame pritraukti jaunus specialistus, sudarome jiems sąlygas tobulėti ir daryti karjerą įmonės viduje, todėl esame patenkinti galėdami užmegzti ir palaikyti ryšius su geriausiais inžinerijos ir energetikos specialistais.“

AB „VST“ Personalo departamento vadovė Audronė Bakšienė

 

   

 

 
 
         
 

KTU Karjeros centras
Studentų g. 67, 204 ir 205 kab., Kaunas
Tel. 8 (37) 32 13 30
karjera@ktu.lt
skype: karjeros.centras 

 

Rėmėjai